Завершення реконструкції вул. Ярослава Мудрого в Петропавлівській Борщагівці

Home  /  Новости  /  Завершення реконструкції вул. Ярослава Мудрого в Петропавлівській Борщагівці

On Июль 4, 2016, Posted by , In Новости, With No Comments

23 червня 2016 року ТОВ «СБМУ»Підряд» в рамках виконання договірних зобовʼязань з Петропавлівсько-Борщагівською сільською радою виконало влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття по вул. Ярослава Мудрого.

Для виконання робіт було залучено сучасну техніку та вперше на території сільської ради використано для влаштування верхнього шару покриття асфальтобетон, виготовлений на бітумі, модифікованому полімерною добавкою «Кратон-Д 1191».

Полімерасфальтобетон має значно вищі фізико-механічні властивості покриття, виключає можливість появи колійності та напливів влітку і має високу трещиностійкість взимку.

Весь процес виготовлення асфальтобетону починаючи з якості інертних матеріалів, вʼяжучого, модифікації його, виготовлення асфальтобетону та його укладання контролювала атестована лабораторія та відділ контролю ТОВ «СБМУ»Підряд». Ми впевнені, що використання сучасних якісних матеріалів надасть можливість балансовим володарям доріг в подальшому зекономити кошти на експлуатаційному утриманні даних доріг і в рамках міжремонтних термінів не буде необхідності в виконанні поточних ремонтів, а терміни експлуатації покриття із полімерасфальтобетону буде сягати понад 10 років.

Використання полімерасфальтобетонів при реконструкції, капітальному ремонті та новому будівництві автодоріг є загальноприйнятою практикою в більшості країн світу. До речі практично всі верхні шари асфальтобетонного покриття обʼєктів нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту в містах Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України влаштовуються із полімерасфальтобетону.

За якісними сучасними матеріалами майбутнє і колектив ТОВ «СБМУ»Підряд» маючи в своєму розпорядженні три установки по виготовленню всіх типів асфальтобетонів (одна з них «Amman Uniglobe» виробництва Німеччини) постійно слідкує за новими матеріалами, проводить їх лабораторні й натурні випробування та готовий виготовити будь який тип асфальтобетону з заданими замовником фізико-механічними характеристиками, які відповідають технічним вимогам нормативних документів України та Євросоюзу.

Фотофіксація процесу виконання робіт – 15 фото.

Comments are closed.